Veřejné akce AMK Jihlava v roce 2023

Publikováno dne: 15 August 2023 Autor: Ctibor Čepička

Automotoklub Jihlava bude v letošním roce pokračovat v pořádání motocyklové Jízdy pravidelnosti a naváže také na loňský první ročník srazu a výjížďky pro historické automobily i motocykly Ježkova jízda. Po víceleté odmlce hodláme obnovit Jízdu medvěda Brtníka. Na dalších dvou akcích budeme participovat. Bližší inforamce budeme postupně doplňovat, rovněž i na facebooku automotoklubu www.facebook.com/AMKJI. Seznam letošních akcí:

sobota 13. 5. 2023 - Organizace srazu historických vozidel a motocyklů při 25. ročníku soutěže Řidič Vysočiny pořádané Jihlavskými listy a Útvarem policejního vzdělávání a služební přípravy v amfiteátru letního kina v Jihlavě.

26. – 28. května 2023 – 2. ročník srazu Starou Károu pořádané tímto spolkem v bývalém vojenském prostoru Oblast 52 mezi Jihlavou a Rančířovem (www.staroukarou.cz).

sobota 24. 6. 2023 - 3. ročník Jízdy medvěda Brtníka historických vozidel a motocyklů se startem v dopoledních hodinách na nám. Svobody v Brtnici (jizdamedvedabrtnika0.webnode.cz).

sobota 12. srpna 2023 - Jízda nepravidelnosti sólo motocyklů do roku výroby 1980 se startem v dopoledních hodinách v Autokempu Štoky u Jihlavy.

sobota 2. září 2023 - 2. ročník Ježkovy jízdy historických vozidel a motocyklů se startem v dopoledních hodinách na Masarykově náměstí v Jihlavě (jezkovajizda.webnode.cz).