MOTORSVĚT 2021

Publikováno dne: 11 September 2021 Autor: Ctibor Čepička

V den neslavného výročí, tedy 11. září 2021, se konala v Havlíčkově Brodě v objektu Psychiatrické nemocnice velká motoristická akce MOTORSVĚT 2021 – festival dopravní prevence a motorismu, na které jsme nemohli chybět. Po domluvě s pořadateli jsme si zde zamluvili vlastní místo a postavili stánek s prezentací našeho automotoklubu. Zúčastnili jsme se s 15 automobily i motocykly, které si prohlédlo velké množství návštěvníků. Pořadatelé (vzhledem k dobrovolnému vstupnému) odhadují účast na 5-6000 osob. Na akci se kromě veteránů objevila i závodní vozidla, stan a kampaň BESIPu a ČAP, promoteam Kraje Vysočina, Policie ČR, Vojenská policie, Celní správa ČR, hasiči, ČČK, městská policie, přestavby vozidel pro lidi s handicapem, představení činnosti Mobilních expertních jednotek, stánek Bílého kruhu bezpečí a další.

Odkaz na video z akce je zde