Letní posezení

Publikováno dne: 27 June 2020 Autor: Tomáš Marek

Letošní léto bohužel nenabídlo moc akcí kvůli koronaviru a tak nás napadlo, že bychom aspoň mohli využít volného času a sejít se jako členové klubu bez našich milovaných strojů a tím pádem si dát i kapku alkoholu.

V sobotu 27. června jsme se tedy sešli u Jardy Zvolánka, kde bylo perfektní připravené zázemí, abychom si užili pěkného počasí, grilu a piva. Pozvali jsme také kamarády, s kterými se potkáváme na veteránských akcích. Místo jsme si označili naší nově vyhotovenou vlajkou.

Sešlost se velmi vydařila, povídalo se, co jsme vyváděli v mládí i o událostech posledních dní, na čem všem jsme se už svezli, i jaké máme plány. Témat bylo nespočetně a dobrou náladu jsme podpořili pivem a výborným nakládaným masem upečeném na grilu.

Už teď se těším na naši další podobnou akci.