Dvorské Toulky do Ratibořic

Publikováno dne: 10 August 2019 Autor: Ctibor Čepička

V sobotu 10. srpna 2019 se zúčastnila tři vozidla Automotoklubu Jihlava veteránské akce Dvorské toulky do Ratibořic 2019, kterou pořádal Old racing club Dvůr Králové nad Labem. Na začátku zúčastněná vozidla projela Safari parkem ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Následovaly dvě etapy jízdy, a to Dvůr Králové – Hořice a Hořice – Ratibořice, se 7. úkoly pro posádky. Závěr se odehrál na ratibořickém zámku, kde byla zúčastněná vozidla vystavena v zámeckém parku. Největším překvapením bylo třetí místo v soutěži, získané posádkou našeho automotoklubu Ctibor Čepička a Radomír Bartoň, která mezi 100 zúčastněnými automobily (99 osobních vozidel a 1 autobus, zvlášť bylo hodnoceno 17 motocyklů) obsadila krásnou 3. příčku.