18. ročník Pacovského Okruhu 2019

Publikováno dne: 15 June 2019 Autor: Eduard Marek

V sobotu 15. června se na zámku v Pacově konal již 18. ročník mezinárodní veterán rallye historických motocyklů, který svou historií sahá až do roku 1906. Tuto akci tradičně navštívili stálí členové našeho autoklubu Pavel Buček, Jára Vašák, Eda Marek a bratři Olda a Petr Báťovi. Dopoledne byla výstava motocyklů a o zábavu se starala kapela Humpolecký Dixieland, která svou muzikou podbarvila módní přehlídku Telčského spolku ze 60. let. Před startem závodu se projelo Pacovskými ulicemi jako okružní jízda pro občany Pacova. Start asi 35. kilometrového závodu byl ve 13 hodin a zúčastnilo se ho 68 jezdců. Po dojezdu závodu se čekalo na vyhlášení výsledků. V kategorii C obsadil 3. místo Jaroslav Vašák V kategorii D obsadil 2. místo Eda Marek Ke spokojenosti všech přispěla dobrá nálada a krásné počasí, které se cestou domů změnilo na pěkný slejvák i s kroupami.