Testace v AUTOMOTOKLUBU Jihlava v AČR č. 1832

Formulář evidence členů pro klubovou testaci a testační kalendář
Změny pro rok 2018
Jihlavská kuchařka aneb co se jinde nepíše
Zpět na hlavní stránku testací.

Školení KLTK 2018

Dne 10.2.2018 proběhlo školení Klubových testačních komisařů, které se konalo ve Šlapanicích u Brna. Na školení byla upřesněna vyhláška č. 355/2006 Sb. a testování historických vozidel platné pro rok 2018. Postup testace a platné formuláře najdete na stránkách www.fkhv.cz v rubrice Dokumenty.

Prvotestace – zelená SPZ pro historická vozidla
KLTK provede testaci na historickou původnost a po úspěšné testaci historického vozidla (dále jen HV) navštívíte odbornou dílnu (formulář ke stažení na www.fkhv.cz - Protokol o technické prohlídce HV). S kladným výsledkem se dostavíte ke KTK.

Termín testování historických vozidel

19.5.2018 od 8:00 hodin v areálu firmy Horizont, Romana Havelky 304/21, Jihlava.

Retestace Moto - zelená SPZ pro historická vozidla
Platná testace v provedení KTK Brno:
Vyplnit formulář o pravidelné prohlídce na místě 19.5.2018 od 8:00 hod.

Retestace Auto - zelená SPZ pro historická vozidla
Platná testace v provedení KTK Brno:
S vyplněným a potvrzeným formulářem o technické prohlídce HV z odborné dílny 19.5.2018 od 8:00 hod.

Historickou původnost i eko poplatek je možno po dohodě s Klubovou testační komisí provádět celoročně.

Poplatky za provedení testací budou zveřejněny po vydání platné ekonomické směrnice pro rok 2018.