Testace v AUTOMOTOKLUBU Jihlava v AČR č. 1832

Formulář evidence členů pro klubovou testaci a testační kalendář
Změny v roce 2018
Základní princip a popis fungování informačního systému FKHV
Zpět na hlavní stránku testací.

Školení KLTK 2018

Dne 10.2.2018 proběhlo školení Klubových testačních komisařů, které se konalo ve Šlapanicích u Brna. Na školení byla upřesněna vyhláška č. 355/2006 Sb. a testování historických vozidel platné pro rok 2018. Postup testace a platné formuláře najdete na stránkách www.fkhv.cz v rubrice Dokumenty.

Prvotestace – zelená SPZ pro historická vozidla
KLTK provede testaci na historickou původnost a po úspěšné testaci historického vozidla (dále jen HV) navštívíte odbornou dílnu (formulář ke stažení na www.fkhv.cz - Protokol o technické prohlídce HV). S kladným výsledkem se dostavíte ke KTK.

Termín testování historických vozidel

19.5.2018 od 8:00 hodin v areálu firmy Horizont, Romana Havelky 304/21, Jihlava.

Retestace Moto - zelená SPZ pro historická vozidla
Platná testace v provedení KTK Brno:
Vyplnit formulář o pravidelné prohlídce na místě 19.5.2018 od 8:00 hod.

Retestace Auto - zelená SPZ pro historická vozidla
Platná testace v provedení KTK Brno:
S vyplněným a potvrzeným formulářem o technické prohlídce HV z odborné dílny 19.5.2018 od 8:00 hod.

Historickou původnost i eko poplatek je možno po dohodě s Klubovou testační komisí provádět celoročně.

Poplatky za provedení testací budou zveřejněny po vydání platné ekonomické směrnice pro rok 2018.